Serwis i naprawy pieców gazowych Gdańsk

Nr zgłoszeniowy: 662-800-800

 

 

Od 20 lat świadczymy kompleksowe usługi serwisu instalacji grzewczych.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie. Rzetelnie diagnozujemy usterkę i koszty jej naprawy, w stosunku do sprawności i wieku pieca. Nigdy nie naprawiamy nic na siłę. Jeśli koszty będą zbyt wysokie, w stosunku do ewentualnej wymiany kotła, informujemy klienta o jego możliwościach, cenniku naprawy, modernizacji lub wymiany pieca, i wspólnie podejmujemy decyzje co do dalszych kroków.

 

Wieloletnia obecność na rynku Gdańska i całej trójmiejskiej aglomeracji oraz jej okolicy, pozwoliła nam zbudować pozycję godnego zaufania i sprawdzonego lokalnego lidera, w zakresie szybkich, terminowych i atrakcyjnych cenowo serwisów piecówNaprawy pieców gazowych w ramach gwarancji oraz pogwarancyjne.

 

 

 • Serwis i naprawy pieców gazowych kondensacyjnych
 • Serwis i naprawy pieców gazowych dwufunkcyjnych
 • Serwis i naprawy pieców gazowych / łazienkowych
 • Serwis i naprawy piecyków gazowych z zamkniętą komorą spalania
 • Serwis i naprawy pieców gazowych Viessmann
 • Serwis i naprawy pieców gazowych Immergas
 • Serwis i naprawy pieców gazowych Vaillant
 • Serwis i naprawy pieców gazowych De dietrich
 • Serwis i naprawy pieców gazowych Wolf
 • Serwis i naprawa Meibes
 • Serwis i naprawa pomp ciepła

 

Przeglądy pieców gazowych, olejowych i kondensacyjnych

 

 

Regularne wykonywanie przeglądądów ksploatacyjnych i okresowych to niezbędny warunek zachowania bezpieczeństwa użytkowania pieca oraz jego optymalnej wydajności. Wykonujemy okresowe przeglądy poprawności działania pieców gazowych i jego podzespołów: pomiar ciśnienia, regulacja i analiza spalin. Sprawdzamy szczelność instalacji gazowej doprowadzonej do piecy. W ramach przeglądu pieca gazowego wykonujemy również jego kompleksowe czyszczenie pieca ( rozebranie i mycie, wyczyszczenie palników, wężownicy oraz pozostałych podzespołów pieca). Regularna konserwacja zwiększa znacząco jego żywotność kotłów oraz koszty ich użytkowania. 

 

 

Ile kosztuje serwis lub przegląd pieca gazowego?

 

 

Do wglądu naszych klientów oddajemy pełen cennik usług serwisu, napraw i przeglądów pieców gazowych, kondensacyjnych i olejowych. Chcesz mieć gwarancję co do ceny? Zadzwoń do nas, opisz swoją usterkę lub zamów wizję lokalną, na której dokonamy drobiazgowego sprawdzenia Twojej instancji grzewczej i utworzymy spersonalizowana wycenę.

 

ZOBACZ CENNIK

 

 

 

Nr zgłoszeniowy: 662-800-800

 

 

Serwis Viessman, Immergas, Vailliant, Gdańsk

 

 

Certyfikowani specjaliści wyszkoleni z zakresu obsługi, przeglądów oraz serwisu i naprawy pieców gazowych, kondensacyjnych i olejowych wszystkich wiodących marek producentów. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz narzędzia do realizacji każdego zlecenia, niezależnie od marki. Wszystkie naprawy realizowane są z udzieleniem niezbędnych protokołów serwisowych oraz wpisów gwarancyjnych.

 

 

Serwis i przeglądy pieców gazowych, olejowych i kondensacyjnych – obszar działania

 

 

Obsługujemy klientów prywatnych – domy jednorodzinne i mieszkania oraz klientów biznesowych (przedsiębiorstwa). Realizujemy zlecenia na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz całej okolicy Trójmiasta. Przyjmujemy zgłoszenia awarii, w których liczy się szybki czas realizacji  i naprawy usterki „na teraz” oraz realizujemy zlecenia cykliczne, gdzie wykonujemy przeglądy i serwisy okresowe.

 

Dojeżdżamy do klientów z takich okolic Gdańska jak: Banino, Chwaszczyno, Otomin, Leźno, Lniska, Kolbudy, Kowale czy Pępowo. Po kontakcie telefonicznym, uzgadniamy również warunki dojazdu i obsługi klientów z innych / dalszych miejscowości województwa pomorskiego. Chcesz mieć pewność solidności i trwałości usługi, a przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa działania pieca i instalacji grzewczej? Wybierz UNITHERM Gdańsk.

 

 

Nr zgłoszeniowy:   662-800-800

 

FORMULARZ KONTAKTOWY